Pożyczki społecznościowe

Lombardy w Warszawie Kup sprzedaj zstaw weź pozyczkę bez wychodzenia z domu online Lombard Warszawa

Pożyczka społecznościowa w Warszawie

Z Lombardem w Warszawie zaczniesz cieszyć się życiem.

To jest zaskoczenie i zupełna nowość dla każdego. Pierwszy raz pożyczkę udziela nie bank, nie firma, ale inwestor. Czyli jak sama nazwa wskazuje pożyczka społecznościowa to taka, z której to obydwie strony mogą czerpać zyski.

 

 Jak to możliwe?

Kliknij i wygeneruj oferty

 

Wszystko dzięki firmie Towarzystwa Pożyczek Wzajemnych ( TPW). No dobra, wszystko super, ale jak to wygląda i na czym polega? Tak naprawdę wszystko przebiega tak prosto i szybko jak w chwilówkach i pożyczkach ratalnych Lombardu w Warszawie. Dzięki temu, że TPW współpracuje z Lombardem Warszawa jak wcześniej tak i tu z nikim nie musisz siedzieć, rozmawiać i tłumaczyć się tylko załatwiasz wszystko przez Internet. Zajrzyj na stronę www.tpw.pl i dzięki darmowej rejestracji zostaniesz zweryfikowany, po czym spokojnie będziesz mógł zalogować się na swoje konto. W tym momencie możesz już rozpocząć przygodę z pożyczką społecznościowa i zobaczyć, jakie korzyści możesz osiągnąć dzięki niej.

 

Zdecyduj czy chcesz zyskać pieniądze, jako pożyczkobiorca, czy pożyczkodawca. Dzięki temu, że każdy krok jest bardzo przejrzyście opisany, spokojnie sam poradzisz sobie z całą procedurą. Po kolei jednak. Jeśli jesteś zdecydowany na pożyczkę musisz wybrać istniejącą już aukcję, jaką stworzył wcześniej któryś z inwestorów, a jeśli nie znajdziesz żadnej, która odpowiadałaby Twoim oczekiwaniom, sam utwórz aukcję i poczekaj aż odpowie na nią pożyczkodawca. Kiedy aukcja się zakończy osoba, która bierze pożyczkę musi przelać prowizję na konto, a inwestor otrzymuje umowę ze wszystkimi danymi swojego pożyczkobiorcy. Ubiegający się o pieniądze dostaje umowę już z gotowym harmonogramem, według którego będzie musiał spłacać pożyczkę.

 

Ile zyskuje inwestor?

Cały zysk inwestora opiera się na tym, że ma on zysk 4% od wartości pożyczonej kwoty. Każdego miesiąca, w którym pożyczkodawca przedłuża okres spłaty pieniędzy inwestor zyskuje dodatkowe 4 %. Prościej będzie na przykładzie: Załóżmy, że pożyczkodawca użycza x zł. Pożyczkobiorca musi oddać te pieniądze za miesiąc + 4%, jeśli nie da rady i chce spłacić je za dwa miesiące to musi oddać x zł+8%, jeśli za 3 miesiące to do oddania jest x zł+12% itd.

 

Czemu warto?

Firma TPW dzięki temu, że jest bardzo dobrze prosperującą firmą gwarantuje bezpieczeństwo kapitału pożyczkodawcy. Oprócz tego to ona odpowiada za zabezpieczenia, weryfikację i ewentualną windykację.

Pożyczki społecznościowe