Pitbull Patryk Vega Pyrzyce

Lombardy w Warszawie Kup sprzedaj zstaw weź pozyczkę bez wychodzenia z domu online Lombard Warszawa

Pitbull Patryk Vega Pyrzyce

Od roku 2005 filmów traktujących o pracy policji wyszło już dużo. Jednak wciąż nie zapomnieliśmy o jakimś z klasyków gatunku, który powstał właśnie w dalekim roku. ”PitBull” to filmowy debiut, dziś bardzo modnego i jedynego polskiego reżysera-Patryka Vegi. Słynie on z podejmowania kontrowersyjnych tematów i uczenia brutalności, Faktycznie było dodatkowo oraz w współczesnej pracy.

Pitbull Patryk Vega Kalisz Pomorski

Dzięki temu obrazowi wszyscy zaczęliśmy patrzyć na pozycję policjantów nieco inaczej.

klik i ogladaj film

„PitBull” opowiada historię pięciu policjantów z Wydziału ds. Zabójstw. Naszą działalność dają znacznie dobro, sumiennie, mogą pracować w strukturze. A po godzinach każdy spośród nich potrzebuje borykać się z polskimi problemami, które przeszkadzają im bycie.

„PitBull” opowiada historię pięciu policjantów z Wydziału ds. Zabójstw. Naszą działalność dają znacznie dobro, sumiennie, mogą pracować w strukturze.

A po godzinach każdy spośród nich potrzebuje borykać się z polskimi problemami, które przeszkadzają im bycie. Gebels (wykorzystywany przez Andrzeja Grabowskiego) musi walczyć z starą, która mama się otrzymać mu prawa do kontrole nad dzieckiem. Starzejący się Benek (w współczesnej pracy Janusz Gajos) zmaga się z chorobą wieńcową, ale bardzo pożąda odpracować jeszcze dwa miesiące, które dostały mu do emerytury.

Młody Nielat (Rafał Mohr), z względu niezrozumienia ze perspektywy ojca, znajomych, a jeszcze w odreagowaniu na stres połączony z funkcją jest w coraz to prawdziwsze problemy z narkotykami. Metyl (w jakiego rolę przyłączył się Krzysztof Stroiński) istnieje już nałogowym alkoholikiem, który nieudolnie stara się jakoś poprawić nasze mieszkanie swoje. Ostatnim członkiem zespołu jest Despero (Marcin Dorociński), jaki otrzymuje się w bardzo niekomfortowej i przykrej sytuacji, wdaje się on bowiem w interes z córką poszukiwanego przez system przestępcy.

Pitbull Patryk Vega Kalisz Pomorski

Strony te niszczą wizerunek przystojnego policjanta, który sumiennie realizuje naszą działalność, a poza nią stanowi człowiekiem bez skazy, idealnym stróżem prawa, jaki z możliwością rozwiązuje wszelki punkt i przeciwności losu. Bohaterowie wykreowani przez Vegę całkowicie burzą ten stereotyp.

Mimo tego, że ważne chwili mogą uczyć nas w zakłopotanie, poczucie zagubienia i powodowania sobie pytania: O co naprawdę funkcjonuje w tym filmie? Akcja już wszystko wyjaśnia, buduje napięcie, w taki sposób, że jak łatwo pragniemy poznać dalsze losy bohaterów.

Pitbull Patryk Vega Kalisz Pomorski

Odkrywa coraz to nowsze aspekty pracy w Wydziale ds. Zabójstw.

Niektórych widzów razić może język, jakim podają się bohaterowie. Ale bądź ich film byłby naprawdę realistyczny i jedyny, gdyby podawali się poprawną polszczyzną? Absolutnie nie, przekleństwa i wulgaryzmy w tym przykładzie nie rażą, aż tak dokładnie i podkreślają charaktery postaci, oraz realia środowiska w jakim działają.

Patryk Vega zdecydował się u młodych aktorów, postawić jeszcze na tych banalniejszych i bardzo docenianych przez polską publiczność. Andrzej Grabowski i Janusz Gajos w prostych wartościach zarejestrowali się fenomenalnie, zresztą po ich sposobie nie ważna było spodziewać się rozczarowania. Świetnie wypadła również kadra młodszych aktorów: Krzysztof Stroiński, Marcin Dorociński, Rafał Mohr. Znacznie dobra zarejestrowali się w wartości policjantów, którzy pogubili się we swym życiu osobistym także wymagają tyczyć się z konsekwencjami swoich błędnych decyzji.

Pomimo świetnej fabuły, dobrej pracy reżysera, spójnego scenariuszu, znakomitej kreacji postaci film ma wadę. Jest nią dźwięk, jaki został stworzony nie najlepiej, przez co niektórzy mogą stanowić przez ostatnie przedmiot z dobrym odbiorem filmu.

Pitbull Patryk Vega Kalisz Pomorski

Wszystkie z części nie są czarno białe, pokazują nam się z drugich stron. Vega nikogo nie idealizuje, nie zdecydował się na pokazanie wizerunku bohaterskiego, przystojnego policjanta, który występuje się legendą miasta.

Policjanci w popkulturze zbyt często ukazywani są jako kobiety idealne, będące na straży prawa, przeważnie są bez skazy, mają ciekawe bycie, kochająca kobietę a dzieci. Polski reżyser pokazał nam szarą rzeczywistość, problemy prawdziwych ludzi, którzy tworzą trudną pracę, a po niej wymagają tyczyć się z osobnymi demonami. Teraz wtedy sprawiło, że film spotkał się z tak pozytywnym odbiorem. Pomimo trudnej tematyki został uznany przez publiczność, jaka tworzyła już dość oglądania idealnych, nienagannych policjantów w podkoloryzowanych filmach. Postacie, które wykreował Vega, ujawniają się o znacznie bardziej pewne i odpowiednie.

Pitbull Patryk Vega Kalisz Pomorski

 

źródło artykułu PitBull

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments