Kobiety Mafii 2 Węgorzyno gdzie obejrzeć lub kupić?

Lombardy w Warszawie Kup sprzedaj zstaw weź pozyczkę bez wychodzenia z domu online Lombard Warszawa

Kobiety Mafii 2 Węgorzyno gdzie obejrzeć lub kupić?

kobiety mafii 2

Film pojawił się w naszych kinach 22 lutego 2019 roku, za obecne w międzynarodowych kinach widzowie potrafili go zauważyć już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego powiedział Olaf Olszewski wspólnie z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Resko gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto jeszcze wspomnieć o aktorach grających podstawowe role. Wiadomo nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Razem z naszymi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja przedstawiona w filmie rozgrywa się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą więc zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 budują się na trylogię, gdzie Patryk Vega już wtedy wymyślił sobie kiedy chciałby pokazać całą historię. W różnej połów dostajemy wątki trzech różnych form, które w jakimkolwiek etapie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na części mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), która ma całe plany, żeby odmienić nasze przeznaczenie na prawdziwsze. Zawiera ona kontrakt na duży przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu zależy ustawić się na pełne życie. W współczesnym jednym czasie Anka (Katarzyna Warnke) idzie z więzienia i wymaga sobie sama poradzić. Znaleźć mieszkanie, pracę, rozpocząć nowe życie, jednak nie jest dla niej więc prawe, ponieważ przez całe jej występowanie była utrzymanką innych. Opływająca do tej godziny w luksusy, teraz klepię biedę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w supermarkecie. Z kolei Siekiera nadal ukrywa się w Maroko, gdzie poznaje naszego przyszłego męża Amira, który składa się terrorystą. Jednak zakochana na zabój zrobi dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Resko gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą akcją jest problem Darii a jej interes z Kolumbijczykami. Z jakichś podstaw ta lokata nie powtarzam się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Skierowana do kraju tona kolumbijskiej kokainy jest podać jej istnienie nad rynkiem, jednak historia zamyka się utratą materiału i trudnymi kłopotami. Niania popada w daleki wobec kolumbijskiego kartelu, który nie zamierza tolerować niewywiązania się z umowy, a toż dziś Daria jest właściwie przygotowana do innej rzeczywistości. Od początku pięła się po okresach mafijnej pracy bez męskich pleców i teraz znajduje się na szczycie gangsterskiej drabiny. To w jej temacie pojawiają się oryginalne i barwne postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (wykonywany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) zaś jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), która w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze wpisują się w spokój całej historii, sprawiając jej indywidualności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w współczesnym obrazie i pokazał, że może łamać stereotypy dotyczące aktorów i pojmowania ich z samą, ważną pracą przez całe życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale wkomponował się w walkę filmu. Zresztą Patryk Vega słynie oczywiście spośród ostatniego, że może wyciągnąć z aktorów coś czego nie pokazali w ich starej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Resko gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest wolny wątpienia Katarzyna Warnke, która jest całkiem przygotowana do ostatniego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zamieniając swoją skórę w handel wielką karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w centralnej połowie filmu Vegi oraz w połowie drugiej znika niemal całkowicie, co jest niewątpliwie sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie skleja ze sobą różne wątki filmu.

Sceny części nie umieszczają się sztuczne. Od razu widać, że na obraz był poświęcony nieco wysoki budżet, ponieważ kiedy akcja przemieszcza się do Maroko czy Kolumbii, to tak tam osadza się też plan filmowy. Dzięki temu obraz cechuje się dobrze na ekranie. Widz widząc go trzyma poczucie rzeczywistości i zadbania o najdrobniejsze szczegóły. Reżyser jest trwały także z wszelkim kolejnym filmem stara się jakością wizualną ciągnąć się do amerykańskich produkcji. Dlatego przy produkcji zdjęć w Kolumbii współpracował z obsługą robiącą serial Narcos dla Netflixa, oraz w Hiszpanii z obsługą Game of Thrones. Efekt ich sztuce jest kiedy daleko widoczny na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem walki z tematami komediowymi, gdzie jesteśmy kilkoro zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego liczą od niego fani a im więc służy, nie szczędząc budżetu na specjalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery lecące nad Kolumbią. Film przyjdzie do smaku każdemu, kto lubi dobre kino akcji, również nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Resko gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *