Jak założyć biuro nieruchomości

Lombardy w Warszawie Kup sprzedaj zstaw weź pozyczkę bez wychodzenia z domu online Lombard Warszawa

Jak założyć biuro nieruchomości

mieszkanie Kołobrzeg

Obecnie w Polsce rynek nieruchomości kwitnie. Dlatego też biuro nieruchomości jest naprawdę dobrym i przy odrobinie starań zyskownym pomysłem na własny biznes.

Jak założyć biuro nieruchomości

Istotnym uproszczeniem jest z pewnością to, że od roku 2014 agent nieruchomości nie musi starać się o załatwienie licencji zawodowej.

Zanim przystąpimy do załatwiania wszelakich formalności powiązanych z zakładaniem działalności, należałoby rozumieć czym tak właściwie owe biuro się zajmuje.

kredyty Kołobrzeg

kredyty Kołobrzeg

Pierwszorzędnym ich zadaniem jest pośredniczenie między stronami potrzebującymi zakupić, zbyć lub użyczyć daną nieruchomość. Ponadto pracownicy biura nieruchomości na potrzeby własnych interesantów weryfikują stan prawny oraz rzeczywisty nieruchomości, negocjują między stronami.

Zobacz też kredyty Kołobrzeg na mieszkanie

Powracając do wątku działalności gospodarczej, pracować w nieruchomościach może realnie każdy, wystarczy że posiada zdolność do czynności prawnych. Prowadzenie biura nieruchomości może występować w kliku odmianach: w formie jednoosobowej, spółki cywilnej, osobowej lub kapitałowej.

Warto także wiedzieć, że taka firma musi być zarejestrowana jeśli chodzi o sprzedaż – nieuniknione będzie też nabycie kasy fiskalnej.

Zobacz również mieszkanie Kołobrzeg

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments