Doradca inwestycyjny Hrubieszów

Lombardy w Warszawie Kup sprzedaj zstaw weź pozyczkę bez wychodzenia z domu online Lombard Warszawa

Doradca inwestycyjny Hrubieszów

Doradca inwestycyjny

Czym stanowi mon fex ? Monfex jest całkiem młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową.Stworzona została ona do handlu z zastosowaniem dźwigni, na najprostszych kryptowalutach. Przede wszystkim jest doskonałe rozwiązanie także dla pań dopiero tworzących swoją sprawę na aktualnym rynku jak także dla aktywnych inwestorów. Z pewnością istotny przychód na toż zajmują prostsze niż u konkurencji prowizje. Wartym przyczyny jest więcej dużo intuicyjny i oszczędny w obsłudze panel.

Doradca inwestycyjny Piaski

Bezsprzecznie Monfex umożliwia handel kryptowalutami z czystym lewarem, w wysokości nawet do 400X .Nazywa to, że grający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych środków. Reszta jest brana od pośrednika. Wielkość zakładu jest uzależniona tylko z ilości lewara . Reasumując, przy dźwigni na stanie 20X obstawiając 0.1 BTC użytkownik realnie dysponuje kwotą w wysokości 2 BTC. Na platformie nie ma handlu rzeczywistego. Są jedynie przeprowadzane spekulacje dotyczące cen kryptowalut w kontakcie do dolara. Podsumowując stanowi zatem handel kontraktami różnic cenowych CFD. Więc na Monfex zarabiamy także na wzrostach cen (są to tzw. pozycje długie-long), jak i na ich spadku (pozycje krótkie-short).

 

Z pewnością, w kontakcie do kontraktów terminowych danych z giełdy, platforma informuje o moc ciekawszą ofertę. Przede wszystkim dlatego, iż jej kontrakty nie mają specjalnych ram czasowych. Mogą zatem zostać umorzone w pewnym momencie.
Doradca inwestycyjny Piaski

Kryptowaluty na Monfex.
Reasumując Monfex udostępnia rynek z dźwignią do 400X też możliwością handlu długimi i słabymi pozycjami na ponad 200 instrumentach. Do dyspozycji jest więcej dostępnych 12 najpopularniejszych kryptowalut zintegrowanych z amerykańskim dolarem. Przylegają do nich:

BCH/USD, BTC/USD, DASH/USD, EOS/USD, ETC/US, ETH/USD, LTC/USD, NEO/USD, OMG/USD, XMR/USD, XRP/USD, ZEC/USD.

Rejestracja i obsługa konta.
Założenie konta na Monfex stanowi bajecznie praktyczne. W obiektu rejestracji podajemy dane osobowe wraz z adresem, e-mailem i numerem telefonu. Oczywiście na tył konto zabezpieczamy hasłem. Po rejestracji na adres e-mail uzyskamy daną o otwarciu konta. Oczywiście po kliknięciu w przesłany link następuje aktywacja konta.

Wpłata materiałów.
Z pewnością, w obiektu rozpoczęcia handlu składamy depozyt środków, którymi będziemy grać. Do wyboru posiadamy dwie możliwości zakup BTC, Tether, ETH lub bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej. W sukcesu pierwszej opcji klikamy zakładkę”Depozyt”, a wtedy kopiujemy adres do schowka lub używamy z kodu QR. Następnie, na dany przez nas adres dokonujemy wpłaty odpowiednich kryptowalut. Wpłacone środki pojawiają się na koncie w ruchu godziny. Natomiast minimalna wartość depozytu wynosi 0,01BTC.

Druga opcja daje szansa szybkiego nabycia kryptowalut. Miesza się to choć z pobraniem prowizji. Oczywiście stanowi zatem powiązane z faktem, że zakup przy zachowaniu karty podejmuje się za pośrednictwem firmy zewnętrznej Simplex. W wyniku pośrednik potrąca wartość w wysokości 3,5% z jakiejś transakcji lub z jakichś 10 USD, w współzależności z tego, jaka z ilości jest znakomitsza.

Doradca inwestycyjny Piaski

Wypłata środków.
Wypłaty materiałów z sieci dokonujemy poprzez zakładkę ”Wypłać”. Po zaprezentowaniu się na ekranie admonicji, wprowadzamy adres BTC na jaki mają stać przesłane bitcoiny. Zazwyczaj środki kierowane są wciągu 48 godzin.

Prowizje i ceny.
Z pewnością jedną z najszerszych korzyści Monfex są niskie kwoty i prowizje. Wykorzystywane są one przy przy zawieraniu a przy zamykaniu kontraktu w wysokości 0,11% ceny bitcoina, co w przeliczeniu wynosi 11 USD I 12,1USD. Dodatkowo musimy się i liczyć z poniesieniem kosztów naliczanych za wszelki dzień otwartego kontraktu. Podnosi on teraz zaledwie 0,069% ceny bitcoina co w przeliczeniu daje kwotę 6,9USD za wszelki dzień. Zatem przykładowo przy dziesięciodniowej inwestycji na stanie 2000 USD, po odjęciu prowizji także kolejnych opłat stanie nam 2000 USD – 23,1 – 69 = 1907,9 USD.

Lewar.
Mon fex jest podstawą tradingową przygotowaną do handlu kryptowalulatmi z zastosowaniem dźwigni . Ułatwia ona handlującym lewar w wysokości nawet do 400X. Znaczy to, że zakład zawierany jest między giełdą i użytkownikami i wynosi się do grze przyszłej wartości danej kryptowaluty. Zakład taki zawierany jest na wielokrotność wniesionych środków, które z zmian udzielane są z nowej części. Wysokość danego biznesu jest i ściśle związana z powierzchnią używanej dźwigni. I tak przy lewarze w wysokości 20x obstawiając 0,1 BTC użytkownik realnie obstawia 2 BTC. Lewar może przydać się do pokaźnych zysków, należy jednakże mieć, iż handel przy zachowaniu dźwigni idzie w dwie strony. Więc może przynieść wielkie zyski, ale więcej także ogromne straty. Stąd te przydatny jest trwały rozsądek i dawanie dźwigni idealnej do gustu posiadanej już nauce oraz sztuce.

Doradca inwestycyjny Piaski

Handel, i bezpieczeństwo.
Handel na Monfex jest całkiem bezpieczny, ponieważ sieć jest zdecentralizowana. Chroniony jest także system jak również metoda grana w Monfex. Depozyt każdego Użytkownika przechowywany stanowi w portfelu z zachowaniem najwyższych, wiodących środków bezpieczeństwa. Wartym przyczyny jest fakt, iż jako Klient posiadasz kontakt do raportów i ekstraktów z konta w pewnym momencie. W dowolnej chwili możesz również się wycofać wypełniając prosty formularz online. Dla dodatkowego bezpieczeństwa oraz ochrony naszych kont jesteś zdolność dwustopniowego uwierzytelniania. Tak właściwie dobrym zagrożeniem dla konsumenta pewno żyć jedynie sam użytkownik, i właściwie właściwie niedostosowanie dźwigni do gustu inteligencji oraz sztuk gracza. Dlatego przed rozpoczęciem gry poleca się dokładne zapoznanie się z placem oraz mechanizmami obowiązującymi podczas handlu. Zawsze też warto wziąć z”” Akademii Handlowej w zakładce “Dla traderów”. Dodatkowym atutem jest również możliwość zajrzenia poprzez zakładkę “Środki” do” Bazy Wiedzy Kryptowalut”, gdzie znajdziesz między nowymi informacje dotyczące blockchainów i kryptowalut. Platforma daje te handlującym dostęp do webinarów szkoleniowych oraz do bloga zawierającego te relacje z poziomu aktualizacji branżowych, aktualizacji sieci i co najistotniejsze analizy rynku.

Doradca inwestycyjny Piaski

Mon fex- wizualna ocena platformy.
Interfejs platformy jest czysty i lekki w obsłudze nawet dla laików. Po zalogowaniu zapoznaje się główny panel. Po jego wewnętrznej stronie pomieszczone są nowe dane dotyczące salda oraz zysku, a ponadto strat dla aktualnie wysokich pozycji. Coraz szczególnie cennym jest, że stały tam również zamieszczone dane dotyczące już zgromadzonego kapitału. Natomiast poniżej widoczne są komunikaty na fakt dostępnych instrumentów finansowych. Panel główny ogłasza także na bieżąco aktualne marże podejmowane przez platformę.

W centralnej części zostały umieszczone wykresy wybranych par walut cyfrowych. Natomiast strona główna pokazuje wykres danego instrumentu. Z zmian poniżej wykresu widoczne są opcje dotyczące zakupu jak również sprzedaży i księga zleceń.Oczywiście spośród tego zakresu przydatna jest te cała historia wszystkich przeprowadzonych transakcji.

Ważnym elementem jest fakt, iż twórcy platformy zadbali również o dostarczenie użytkownikom niezbędnych narzędzi analitycznych. Proste są one w zakładce ”Środki” na karcie głównej.

Mon fex opinie – podsumowanie.
Z całkowitą pewnością Monfex jest dumną polecenia podstawą do handlu z zastosowaniem dźwigni. Konkludując stanowi ona niska, intuicyjna i ciepła także dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów. Przede wszystkim oferuje aż 12 popularnych par kryptowalutowych.I co stanowi niewątpliwie ważne niskie prowizje, wysoki spread oraz jakiś czas kontraktu. Reasumując długi czas kontraktu umożliwia z zmian anulowanie danego zajęcia w dowolnej chwili. Wartym przyczyny jest więcej niewątpliwie aspekt, iż dla odbiorców jest dostępna całodobowa infolinia. Z pewnością ważnym jest, że wszystkiemu jest więcej przydzielany indywidualny opiekun nazywany menedżerem konta osobistego. Niewątpliwie ważną kwestię odgrywa i przyjazne dołączenie do odbiorcę. Ponieważ dzięki łatwemu dojazdowi do materiałów edukacyjnych, webinarów i bezpłatnych kursów każdemu daje sposobność na podniesienie poziomu naszych kwalifikacji w masce z dźwignią.

Doradca inwestycyjny Piaski

Ogólnie w pełnym środowisku społeczności inwestorskiej, platforma zajmuje się uznaniem oraz niezwykle dobrą opinią. Bezsprzecznie zdecydowana większość handlujących chwali sobie prosty interfejs, szybką reakcję sposobu na prowadzone operacje także znaczną wielkość i otwarty dostęp do materiałów edukacyjnych. Oczywiście opinie na jej element każdy że bez kłopotu znaleźć na forach a w środowiskach społecznościowych.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments