Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Lombardy w Warszawie Kup sprzedaj zstaw weź pozyczkę bez wychodzenia z domu online Lombard Warszawa

Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

W trakcie czwartkowej sesji Bitcoin także na targu kasowym, kiedy a na targu kontraktów terminowych osuwa się poniżej poziomu 8 tysięcy dolarów tracąc około 3% i spadając siódmą sesję z rzędu. Od listopadowych maksimów kurs BTC osuwa się już o 20% i jeżeli dynamika spadków zostanie utrzymana, to inwestorzy wkrótce powinni spodziewać się testu półrocznych dołków na wysokości 7250 dolarów.
Bitcoin z jeszcze popularniejszą siłą sprzedażową

Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Sygnały wysyłane przez analizę techniczną wyraźnie wskazują, że Bitcoin może zawierać przed sobą dalsze i efektywne spadki. Próba aprecjacji i wybicia poziomu 10 tysięcy dolarów na momencie miesiąca została zablokowana przez strefę oporu nakładaną na minimach z okresu wakacji, co spowodowało korektę spadkową zamykając kurs BTC w bardzo małym niedźwiedzim kanale. W efekcie najstarsza z kryptowalut spada poniżej 200-okresowej średniej ruchomej (pierwszy raz od maja) i odchodzi od siedmiu sesji. Czwartek jest ukoronowaniem niedźwiedziego sentymentu wysyłając do wybicia okrągłego wsparcia na wysokości 8 tysięcy dolarów:

Kliknij i zacznij zarabiać

„Price Action obserwowane na Bitcoinie jest kontynuacją scenariuszy, które rozpuszczały się ubiegłego lata. Niskie wolumeny, brak innych sposobów docierających do ekosystemu i duże wzrosty rynku pracy, złota i obligacji, wszystko to działa, że inwestorzy stracili zainteresowanie cyfrową klasą aktywów” – dla Bloomberga komentował Jeff Dorman, dyrektor ds. inwestycji w korporacji inwestycyjnej Arca.

Jak głównie w sukcesie kryptowalut, analitycy mają poważny kłopot z przeznaczeniem co stanowi kluczowym katalizatorem deprecjacji BTC. Wielu prezentuje na przełom kryptowalutowy w Chinach – chociaż pierwsze nagłówki wskazywały, że Kraj Sposobu będzie wspierał rozwój technologii blockchain to drugie działania przyniosły próby ograniczenia tradingu w oparciu o cyfrowe aktywa.

Regulatorzy gospodarczy w ostatniej typowi świata wystosowali ostrzeżenia zapraszające do zaprzestania prac na targu kryptowalutowym, ostrzegając jednocześnie przed nielegalnym działaniem giełd cyfrowych aktywów.

 

zobacz również aspen holding logowanie

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments